Labas Svečias ! Šiandien 2711 diena Hoge. Gyventojų skaičius :: 197. Naujausias Hogo narys :: Jackson Riddle ::
ϟ Primename ϟ
Tau vis dar 0 m. Tavo pranešimų skaičius :: 383 (iš 150284 pran.)
Dabar Št. 10 12 2016, 18:35
Gruodis,
2116 metai 

RegistruotisrodiklisPrisijungti

Share | 

Milagros kambarys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Lydia Faye Elingston
Ministro patarėja
Ministro patarėja

Tikrajame pasaulyje
Vardas:
Amžius:
Pranešimų sk. : 7169

RašytiTemos pavadinimas: Milagros kambarys
Tr. 30 12 2009, 20:02

...

Spoiler:

Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Milagros kambarys
Kv. 31 12 2009, 17:44

Milagra atėjo į kambarį. Atitraukusi užuolaidą, atsisėdo ir pasiėmė knygą "Abėcėlė". Numetusi ją į šoną, prisiminė savo katiną.
- Katine! - pašaukė Milė. Į kambarį atsėlino katinas. Jis atrodė abejingas. Miliagra šyptelėjo, bet ir ji atrodė abejinga. Miliagra pažvelgė į katiną, kuris žvelgė į ją tuščiu žvilgsniu, o gal katinas žvelgė net abejingai? Ech, sveika abejoti. Mila išsitraukė kumpio ir atriekė abišalę.
"Mmmm, abrikosas" pagalvojo ji. Pasiėmusi abi mamos nuotraukas, jas nužvelgė. Abu rėmai buvo tokie pat. Katinas sumiaukė, parodydamas, kad nori valgyti. Milė pavartė akis ir numėtė jam visą kumpį.
- Miau, - sumurkė katinas, lyg sakydamas ačiū. Šoko iki kumpio ir pradėjo ėsti. Miliagra palingavo galva ir paleido garsią popso dainą "Adata"
- O meile mano adata, - garsiai dainavo Miliagra. Nulingavusi prie spintos, persirengė. Išvariusi katiną iš kambario, pradėjo šokti ir dainuoti:
- Adata, adatyta adata, - krizeno dainuodama, - adyti aš norėjau. Adreso tavo neturėjau. Adata, adata. Tu agrasto norėjai, o aš pasakiau "Aguonų teturiu''. O taip. Adatyte, adatėle... - pabaigė dainą. Bet Milė pasileido kitą dainą - "Agurkas".
- Aidas, aikštė. Aš aimanuoti gebėjau. Aiškinti neturėjau laiko. Agurkas agurkas agurkas - pakvaišęs. Aiškus tavo skonis mane suviliojo. Aiški tavo spalva mane užbūrė. Aiškiai. Ai ai ai, - bet ir ši daina baigėsi. Milė kikendama nugriuvo ant lovos.
- Noriu paleisti aitvarą. Ak, žiema, - susimąstė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

Kv. 31 12 2009, 18:07

Milė prisiminusi vakarėlį, prilėkė prie židinio. Įlindusi į jį, pasisėmė kelionmilčių.
- Kiauras katilas.
Tarė ir dingo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

Today at 18:35

Atgal į viršų Go down

Milagros kambarys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Similar topics

-