Labas Svečias ! Šiandien 2711 diena Hoge. Gyventojų skaičius :: 197. Naujausias Hogo narys :: Jackson Riddle ::
ϟ Primename ϟ
Tau vis dar 0 m. Tavo pranešimų skaičius :: 383 (iš 150284 pran.)
Dabar Št. 10 12 2016, 18:35
Gruodis,
2116 metai 

RegistruotisrodiklisPrisijungti

Share | 

Šuo vardu Seksas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Šuo vardu Seksas
Antr. 04 08 2009, 15:53

Žmonės paprastai savo šunį pavadina Sargiu arba kokiu Rikiu. Manojo vardas - Seksas. Jis puikus draugas, bet pridarė man nemažai rūpesčių. Kai išėjau į savivaldybę prasitęsti leidimo laikyti šunį, pasakiau tarnautojui, kad norėčiau leidimo Seksui. Jis atsakė: "Aš irgi norėčiau". Tada pasakiau, kad tai šuo. Jis atsakė, kad jam nerūpi kaip ji atrodo. As tęsiau: "Jūs nesupratote, aš turejau Seksą nuo devynerių metų". Jis mirktelėjęs atsakė: "Buvote kietas bičas".

Kai vedžiau ir išvažiavau medaus mėnesiui paplaukioti su baidarėmis, pasiėmiau su savimi šunį. Motelio patarnautojui pasakiau, kad vieno kambario reikia mums su žmona, kito - Seksui. Jis atsakė: "Jums nereikia atskiro kambario. Jūs mokate, ir mums nesvarbu, ką darote". Klausykite, jus nesupratote - Seksas neleidžia man miegoti naktį" - pareiškiau. Jis atsakė: "Kaip įdomu, mane irgi kamuoja ši problema".

Vieną dieną nusivedžiau Seksą į parodą, bet prieš pasirodymą jis ėmė ir pabėgo. Stovėjau ir nežinojau, ką daryti. Kitas dalyvis paklausė, kodėl aš toks nusiminęs. Atsakiau, kad tikėjausi dalyvauti su Seksu parodoje. Dalyvis suabejojo, ar tai geras sumanymas. "Jūs nesupratote, - pasakiau. - Aš norėjau su Seksu pakliūti į televiziją." Jis atsakė: "Šiais laikais tuo jau nieko nenustebinsi".

Kai skyrėmės su žmona, teisme ginčijomės dėl to, kam liks šuva. Pasakiau teisėjui: "Turėjau Seksą dar prieš vedybas". Teisėjas atsakė: "Teismo salė - ne klausykla. Nenukrypkim nuo bylos". Vėliau aš papasakojau jam, kad Seksas paliko mane, kai vedžiau. "Mane irgi", - burbtelėjo teisėjas.

Vakar Seksas vėl pabėgo. Aš valandų valandas ieškojau jo po apylinkes. Prie manęs priėjo policininkas. "Ką veikiate šiame skersgatvyje ketvirtą ryto?" - paklausė jis. Pasakiau, kad ieškau Sekso. Iš areštinės mane paleido tik po dviejų dienų...
:rofl:
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo vardu Seksas
Antr. 04 08 2009, 22:11

8-) Kietai ;DDD
Atgal į viršų Go down
Frida Kahlo
Direktorė
Direktorė

Tikrajame pasaulyje
Vardas: Kami
Amžius: 22

Pranešimų sk. : 15819

Pen. 07 08 2009, 11:22

:liux: Gerulis

Viską galima daryti Bet Kaip, bet ... Tai atrodys Kažkaip. O jei kas nors ir įtartu, kad daroma Bet Kaip, tai galų gale vistiek pamatytu, kad tai: Kažkaip Bet Kaip, o gal ir suprastu, kad tai yra Bet Kaip ir tai nebūtu labai blogai, bet tai jau kiekvieno Kažko asmeninis Bet Kas...

Spoiler:

Atgal į viršų Go down
http://ask.fm/Hogvartsas
Sve?ias
Svečias

Pen. 07 08 2009, 11:30

Is arestines paleido po dvieju dienu xDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

Pir. 10 08 2009, 09:12

Tai bukas šeimininkas, ir kalbėk apie šunį, o ne vadink jį Seksu, tokiose vietose. ; DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

Kv. 21 01 2010, 17:48

Nu normaliai ;DDD
Atgal į viršų Go down
Amelia Woods
Magas
Magas

Tikrajame pasaulyje
Vardas: Amelia