Labas Svečias ! Šiandien 2712 diena Hoge. Gyventojų skaičius :: 197. Naujausias Hogo narys :: Jackson Riddle ::
ϟ Primename ϟ
Tau vis dar 0 m. Tavo pranešimų skaičius :: 383 (iš 150288 pran.)
Dabar Sk. 11 12 2016, 06:03
Gruodis,
2116 metai 

RegistruotisrodiklisPrisijungti

Share | 

NSO

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: NSO
Tr. 09 06 2010, 19:22

Sooow, kadangi aną temą aš nukėliau į šiukšlyną, nes joje buvo daug prirašyta, o jąą tingėjau readaguot, sow, nauja tema.
Praaadėkim. Mano vardas Simona, vadinkit kaip norit, nesusierzinsiu xDD Yay, išmokau neimt į galvą Man 10 metelių. Gimiau 2000.04.27 dienelę. Esu jautukas :)
Lankau Lieporių pradinę, kuri randasi Šiaulių mieste. Taip, atspėjot, Milagra iš Šiaulių Turiu vieną pačią geriausią ir nepakartojamą draugę. Lankysiu 4b klasę. Valio! Mėgstu anglišką muziką, nors tikrai nesuprantu žodžių. Esu keistuolė kažkokia. Ir tikrai trenkta mergaitė :D Lankau muzikalkę. Būsiu trečiokė. Awwww, kaip bijau. Bus pirmieji Egzaminai :sick: Vajė, kaip norėčiau nebeit, bet vis dėl to, apsisprendžiau, kad pabaigsiu muzikalkę.
Gyvūnų tai aš neturiu, bet norėčiau kokio. Triušiuko kokio Visi galvoja, kad aš esu vyresnė. Joninių nešvenčiu, bet jas mėgstu. Automatiškai kyla klausimas kodėl? Nes būna aišku, kad tikrai yra VASARA!!!! O vasarą aš myliu.
Vajė vajė. Mano charakteris yra be galo keistas. Net nemoku apibūdint. Kartais jautri, kartais baili, o kitą dieną iš vis, arši kaip liūtė Žodžiu, kai esi kokia nors laiminga, tikrai nieko nenuskriausčiau xDDD Ją ją. Kažkada buvo, kad aš užgesinau šviesą tokiam klasiokui Benui, išėjo, pradėjo mane už rankų tampyt, o aš sau laiminga ir paspardau Žodžiu esu laaabai keista. Mane galima labai lengvai prajuokinti, bet kad bučiau paslaugi kam nors, o įpatingai mūsų klasės pamaivoms{VISOMS{išskyrus kelias BFF ir BF}} tai jau tikrai nepriversi. Kai noriu ką nors pasakyt berniukui, kažkodėl pradeda ašarot akys ir pradedu mikčiot ;DDD
Esu draugiška, šiaip, bet visos pamaivos prieš mane nusiteikusios! Bet, man tai užtenka draugų. :D Nesu išranki, man viskas tinka. Leeengvai galiu prisižvengti iš smulkmenų. Sakau - keistuolė aš. Ir greit susinervinu. Dėl smulkmenų. O nervuota aš viską gadinu
Mane nustebinti nėra lengva. Visi daiktai man greitai pabosta.
Šiaip, esu kiek liūdnoka asmenybė. Anywaaai, mamos laidotuvės, sooo. Be galo graudu ;-( Bet kažkaip sugebėjau susitaikyt.
Kartais primetu kietą, šiaip Esu kiek pasimetusi. Dažnai atsiprašinėjanti Kartais didžiuojuosi bet kokia smulkmena, pieštukine ar dar kuo. Esu labai jautri ir drovi. Bet užsiplieskus galiu būt kaip velniukas. Ir šiaip, nekenčiu galvojimo Nū ką, nebesugalvoju ką daugiau rašyt. Ai va.
Kontaktai:
Skype - poraminuciu
Nr - +37060470695 {Tele2}

Bye bye. :D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: NSO
Kv. 10 06 2010, 12:47

Dar truputėlį pakoreguota
Atgal į viršų Go down

NSO