Mirus Tamsos Valdovui Voldemortui magijos pasaulyje įsivyravo taika. Atrodytų visi nurimo ir mėgavosi ramiu gyvenimu. Atrodytu, kad blogiausia jau praeityje. Bet tiesa gyvenime yra viena - žmonės miršta, bet jų idėjos išlieka. Ne išimtis ir magiškoji visuomenė. Nors ir po savo lyderio mirties, daugelis jo pasekėjų pasidavė, bet mintys jų galvose išliko. Ir štai po daugybės metų atsirado nauja grupuotė grasinanti visų gerovei - Gyvačių Ordinas. Tik tamsa negali egzistuoti be šviesos, todėl buvo sukurta gynėjų grupuotė, kuri išlaikė senas Fenikso Brolijas bei Harrio Potterio ideologiją. Magijos pasaulyje ši grupuotė žinoma - Žaibo Ordino vardu. Visi gerai žinome, kaip baigėsi Mirties Valgytojų kova, bet kas nugalės šį kartą? Ar triumfuos chaosas? O gal sugebėsime išlaikyti taiką?

Grifų Gūžta
0000

Kvidičas
Grifų Gūžta
pergalės: 0
x prieš x
x prieš x
x prieš x
Klastūnynas
0000

Kvidičas
Klastūnynas
pergalės: 0
x prieš x
x prieš x
x prieš x
Švilpynė
0000

Kvidičas
Švilpynė
pergalės: 0
x prieš x
x prieš x
x prieš x
Varno Nagas
0000

Kvidičas
Varno Nagas
pergalės: 0
x prieš x
x prieš x
x prieš x
Labas Svečias ! Šiandien 2905 diena Hoge. Gyventojų skaičius :: 88. Naujausias Hogo narys :: FadeDGrim ::
ϟ Primename ϟ
Tau vis dar 0 m. Tavo pranešimų skaičius :: 398 (iš 152376 pran.)
Dabar Kv. 22 06 2017, 17:19
Birželis,
2117 metai


RegistruotisrodiklisPrisijungti

Share | 
 

 NSO

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas

Sve?ias

Svečias
avatar

RašytiTemos pavadinimas: NSO
Tr. 09 06 2010, 19:22

Sooow, kadangi aną temą aš nukėliau į šiukšlyną, nes joje buvo daug prirašyta, o jąą tingėjau readaguot, sow, nauja tema.
Praaadėkim. Mano vardas Simona, vadinkit kaip norit, nesusierzinsiu xDD Yay, išmokau neimt į galvą Man 10 metelių. Gimiau 2000.04.27 dienelę. Esu jautukas :)
Lankau Lieporių pradinę, kuri randasi Šiaulių mieste. Taip, atspėjot, Milagra iš Šiaulių Turiu vieną pačią geriausią ir nepakartojamą draugę. Lankysiu 4b klasę. Valio! Mėgstu anglišką muziką, nors tikrai nesuprantu žodžių. Esu keistuolė kažkokia. Ir tikrai trenkta mergaitė :D Lankau muzikalkę. Būsiu trečiokė. Awwww, kaip bijau. Bus pirmieji Egzaminai :sick: Vajė, kaip norėčiau nebeit, bet vis dėl to, apsisprendžiau, kad pabaigsiu muzikalkę.
Gyvūnų tai aš neturiu, bet norėčiau kokio. Triušiuko kokio Visi galvoja, kad aš esu vyresnė. Joninių nešvenčiu, bet jas mėgstu. Automatiškai kyla klausimas kodėl? Nes būna aišku, kad tikrai yra VASARA!!!! O vasarą aš myliu.
Vajė vajė. Mano charakteris yra be galo keistas. Net nemoku apibūdint. Kartais jautri, kartais baili, o kitą dieną iš vis, arši kaip liūtė Žodžiu, kai esi kokia nors laiminga, tikrai nieko nenuskriausčiau xDDD Ją ją. Kažkada buvo, kad aš užgesinau šviesą tokiam klasiokui Benui, išėjo, pradėjo mane už rankų tampyt, o aš sau laiminga ir paspardau Žodžiu esu laaabai keista. Mane galima labai lengvai prajuokinti, bet kad bučiau paslaugi kam nors, o įpatingai mūsų klasės pamaivoms{VISOMS{išskyrus kelias BFF ir BF}} tai jau tikrai nepriversi. Kai noriu ką nors pasakyt berniukui, kažkodėl pradeda ašarot akys ir pradedu mikčiot ;DDD
Esu draugiška, šiaip, bet visos pamaivos prieš mane nusiteikusios! Bet, man tai užtenka draugų. :D Nesu išranki, man viskas tinka. Leeengvai galiu prisižvengti iš smulkmenų. Sakau - keistuolė aš. Ir greit susinervinu. Dėl smulkmenų. O nervuota aš viską gadinu
Mane nustebinti nėra lengva. Visi daiktai man greitai pabosta.
Šiaip, esu kiek liūdnoka asmenybė. Anywaaai, mamos laidotuvės, sooo. Be galo graudu ;-( Bet kažkaip sugebėjau susitaikyt.
Kartais primetu kietą, šiaip Esu kiek pasimetusi. Dažnai atsiprašinėjanti Kartais didžiuojuosi bet kokia smulkmena, pieštukine ar dar kuo. Esu labai jautri ir drovi. Bet užsiplieskus galiu būt kaip velniukas. Ir šiaip, nekenčiu galvojimo Nū ką, nebesugalvoju ką daugiau rašyt. Ai va.
Kontaktai:
Skype - poraminuciu
Nr - +37060470695 {Tele2}


Bye bye. :D
Atgal į viršų Go down

Sve?ias

Svečias
avatar

RašytiTemos pavadinimas: Re: NSO
Kv. 10 06 2010, 12:47

Dar truputėlį pakoreguota
Atgal į viršų Go down
 

NSO

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
ϟ HOGAS ϟ ::  :: Burtininkų medus-