Labas Svečias ! Šiandien 2709 diena Hoge. Gyventojų skaičius :: 197. Naujausias Hogo narys :: Jackson Riddle ::
ϟ Primename ϟ
Tau vis dar 0 m. Tavo pranešimų skaičius :: 383 (iš 150219 pran.)
Dabar Kv. 08 12 2016, 18:05
Gruodis,
2116 metai 

RegistruotisrodiklisPrisijungti

Share | 

Keros tipo menas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Keros tipo menas
Št. 10 04 2010, 21:18

Mergaitė madmuozelė.

[i]Nebuvo taip jau ir tragiška. Žinoma buvo siaubas. Nesuprantu kas man darosi. Negaliu net gauti patenkinamų pažimių va dabar stoviu prie sienos ir tyliu. Mama vartinėja pažymių knygelę , jos akys užkliuvo už pastabos ir ji ją garsiai perskaitė.
- Zoja , neklauso mokytojos , plepa , atsikalbinėja ir trukdo kitiems vaikams dirbti. - perskaičiusi mama atsisuko į mane. - Ką tai reiškia?
Tylėjau.
- ZOJA , atsakyk ką tai reiškia???
Tyliu.
- ZOJA WALKER? ATSAKYK
- Mama.. č.čč.ia..a. ne..ty....č..i.o...č...i.o...m.m.m.is..s - pramekenau.
- Zoja , aš negaliu su tavimi kovoti. NETURIU TIEK JĖGU. - užriko mama. Na žoždiu matot situacija. Dabar tiek apie mano šeima. Mama Kristina , ji puiki kulinarė , bet labbai suirzta. Tėtis Linas , jis išvykęs šiaip puikus ir kantrus žmogus , visada mane gina. Aš taigi , esu vienturtė man greitai bus penkiolika. Mano vardas kaip žinot Zoja. Nieko linksmo. Taigi , geriau numirti. Ji sako , kad su manimi kovoja. Geeras čia. net nežinojau.
- Mama , aš eisiu į savo kamabrį. Matau ,kad nuvyliau. - stengiausi kalbėti kuo ramiau , bet balsas vistiek drebėjo. Velniop.
- Eik. Nenoriu tavęs matyti. - nusuko akis mama. Aš jau norėjau ją apkabinti , bet neišdrįsau nusisukau ir nuėjau į savo kambarį.
Nubėgau į savo kamabrį. Iškart pasakbino. Žinoma , nepažystamaas numeris. Nekėliau ragelio atsisėdau ant sofos apsikabinau kažkokį meškiną ir sedėjau. Po kiek laiko kažkas pabeldė į duris ir žinoma atidarė , nustebau.
- Tėti?
- Labas širdelę. - nusišypsojo šiltai - Grįžau vakar vakare , bet greitai vėl išvyksiu. Mama dėl tavęs ir nerimauja ir pyksta. Galėtum su ja švelniau...
- O KAIP JI SU MANIMI? - truputuką pakėliau toną. Buvo sunku girdėti , kad ji dl manęs nerimauja. TIkriausiai ji net manęs nemyli.
- Ji taip pat persistengė. Atnešiau lauktuves. - šyptelėjo tėtis. Ir padavė dežutę. iš jos iššoko mažas retriveris. - Ji tau.
- Oj.. Teti.- isišiepiau. Visa laik norėjau šuniuko. - Jis labai mielas. Ačiu. -padekojau ir apkabinau tėti. - Ji bus Sindi. - šiltai tariau ir paglosčiau šunyti.
- Aš einu. - tarė tėtis ir išėjo. Aš džiaugiausi turėdama šuniuką. Bet negi mama tikrai nerimauja? Staiga vėl paskabino. Nu šikart... Whew. Čia buvo mano geriausia draugė - Džoozafina. Mes ją vadinam Džo. Ji vyresnė už mane metais. Jai greitai bus šešiolika , o man penkiolika. Mes tikros bendramintės. Ji puiki. Atsiliepiau negaišdama laiko.
- Yello?
- Ūūū. Labukas.
- Hay. Susitinkam?
- Aha. Rotušei. - padėjo ragelį. Aš linktelėjau ir išbėgau su šuniuku iš kambario. Bėgdama laiptais šuktelėjau mamai.
- Palieku Sindi. Bėgu jai į parduotuvę pavadėlio ir kitko. Dar su Džo susitiksiu. - šuktelėjusi pribėgau pasiimti pinigų.Padėjau šuniuką ant žemės.
- Tik apsirenk , šalta lauke. - kiek niuriai tarė mama. Aš tik linktelėjau užsimoviau savo naujus ,,Skateshoes" ir išmoviau. Bėgdama šiaip ne taip spėjau į autobusa. Sedėjau ir žiurėjau pro langą. Kai kontrolierė atėjo iki manęs aš atsisukau į ją ir daviau 1,20.
- Iki Rotušės.
- Litas dvidešimt.- kaip robotas atsakė kontrolierė. Man padavus pinigus ji nuėj. Dieve , jūms tos kotrolierės ne baisios? Man tai jos kažkokios senės suveltais plaukais. Kūūtvelos. Dar be mąsant apie kontrolieres vėl paskambino nepažystamas numeris. Aš sukiaupiau visas jėgas , kai atsiiepsiu tikriausiai pasiūsiu tą žmogą toli toli. Pakėliau ir užriaumojau.
- Sveiki , jūs paskabminote į laidotuvių centrą. ,,Paskutinis Šypsinis " Ar galėtume būti jums naudingi? - aš vos pati nesusijaukiau kaip pasakiau , bet žmogus kuris kalbėjo švelniai nusijuokė.
- Sveika. Aš ta Elė. Na Kristupo Sesė.
- A.. čia tu?
- Jo. Galvojau gal susitiktume?
- Na dabar aš kiek užsiemusi , paskabiniu kai gaalėsiu iki. - padėjau rageli. ČIA ELĖ. DIEVE MANO ŠVENTAS.ELĖ.
Elė nuostabi ji mano vaikino sesė. Jai septyniolika , bet ji super draugė. Kristupas su Elę ir jų šeimyna buvo išvykę. Dabar nežinau kuriuo galu jie čia atvyko. Kaip tik tada atvažiavo autobusas. Išskubėjau iš jo ir pasukau link suoliuku kur jau manęs laukė Džo.
- Džo Džo... - bėgdama šaukiau jai. Ji atsisuko.
- Zo. labas....

To BE CONTINUED

Paskutinį kartą redagavo Kera Night, Sk. 11 04 2010, 19:10. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Arielle Evans
V kursas
V kursas

Tikrajame pasaulyje
Vardas: Arielle
Amžius: 15
Pranešimų sk. : 4106

RašytiTemos pavadinimas: Re: Keros tipo menas