Rask savo klasę


ϟ AnJM ϟ
Demonologija
Ateities Būrimas
Herbalogija
Kerėjimas
Nuodai ir vaistai
Ritualai
Transfiguracija
Žiobarotyra


ϟ paženklintos pamokos vyksta šiuo metu.
Pilkos spalvos pamokos turi dėstytojus
Mirus Tamsos Valdovui Voldemortui magijos pasaulyje įsivyravo taika. Atrodytų visi nurimo ir mėgavosi ramiu gyvenimu. Atrodytu, kad blogiausia jau praeityje. Bet tiesa gyvenime yra viena - žmonės miršta, bet jų idėjos išlieka. Ne išimtis ir magiškoji visuomenė. Nors ir po savo lyderio mirties, daugelis jo pasekėjų pasidavė, bet mintys jų galvose išliko. Ir štai po daugybės metų atsirado nauja grupuotė grasinanti visų gerovei - Gyvačių Ordinas. Tik tamsa negali egzistuoti be šviesos, todėl buvo sukurta gynėjų grupuotė, kuri išlaikė senas Fenikso Brolijas bei Harrio Potterio ideologiją. Magijos pasaulyje ši grupuotė žinoma - Žaibo Ordino vardu. Visi gerai žinome, kaip baigėsi Mirties Valgytojų kova, bet kas nugalės šį kartą? Ar triumfuos chaosas? O gal sugebėsime išlaikyti taiką?
Grifų Gūžta
Koledžo taškai: 0000

Kvidičas
Grifų Gūžta
pergalės: 0
x prieš x
x prieš x
x prieš x
Klastūnynas
Koledžo taškai: 100

Kvidičas
Klastūnynas
pergalės: 0
x prieš x
x prieš x
x prieš x
Švilpynė
Koledžo taškai: 100

Kvidičas
Švilpynė
pergalės: 0
x prieš x
x prieš x
x prieš x
Varno Nagas
Koledžo taškai: 200

Kvidičas
Varno Nagas
pergalės: 0
x prieš x
x prieš x
x prieš x
Labas ! Šiandien 3415 diena Hoge. Gyventojų skaičius :: 224. Naujausias Hogo narys :: http://hogas.huhohi.com/u973 ::
ϟ Primename ϟ
Tau vis dar 0 m. Tavo pranešimų skaičius :: 398 (iš 151697 pran.)
Dabar Antr. 13 11 2018, 22:19
Birželis,
2118 metai


Peržiūrėti neatsakytus pranešimus
 

Informacija

 
avatar
Informacija Pelėdų - 4. Laiškų - 145.
Klausimai
Pen. 02 02 2018, 18:25
Dorian Gray Peržiūrėti paskutinį pranešimą
InformacijaIškilmingai sveikiname atvykus į Hogą! Pirmiausia užmesk akį į TAISYKLES. O šioje skiltyje rasi forumo gidą "Kas? Kur? Kaip?", klausimams skirtą skiltį ir pirmam kursui būtinų daiktų sąrašą.
Naujų pranešimų nėra
 

Lašelis realybės

 
avatar
Draugai ir jų Banneriai Pelėdų - 2. Laiškų - 90.
Keičiamės
Pen. 17 11 2017, 19:57
Frida Kahlo Peržiūrėti paskutinį pranešimą
Keičiamės baneriais! Įsikeliame banerį tik tada, kai randame savo banerį pas jus. Nuolat tikriname ar forumai dar gyvi, aktyvūs.
Mūsų draugai viduje!
Naujų pranešimų nėra
Iš viso dabar vartotojų 1:: 0 registruotų, 0 slaptų ir 1 svečių

Registruoti vartotojai: Nieko
Naujausias registruotas vartotojas yra GGayo
profesoriai
Profesoriai tai aukščiausia Hogvartso mokyklos kasta. Jie kaupia ir skleidžia žinias. Gal ne visada naudingas, bet bent jau rodo pastangas! Profesoriai gali būti geriausi tavo draugai, arba mirtini kirviai. Viskas priklauso nuo tavęs.
hogo personalas
Tai nematomi ir niekieno nepastebi, bet mirtinai reikalingi mokyklos gyventojai. Jie yra kruopščiai atrenkami iš pačių talentingiausių ir patikimiausių rato.
grifų gūžta
...Gal Grifų Gūžtai priklausai, Kur renkasi drąsuoliai, Pilni taurumo ir narsos, Ir jie visi kaip broliai... Čia tu rasi ir draugus ir tikrą šeimą. Visur tave lydės stiprus užnugaris draugų, tad savo tikslus pasieksi be vargų.
švilpynė
...Antram, Švilpynės koledže, Susirenka teisingi, Geri ir kantrūs mokiniai, Ir visada vieningi...
varno nagas
...Dar Varno Nagą siūlau tau, Jei nori būt išminčius. Rasi draugų, tik netingėk Kas dieną mokslus krimsti... Bet jei tikras varnius tu esi, tai knygas skaityti tau nebus keblu, kaip ir šusnis pergamentų tau nebus kliūtis.
klastūnynas
...Bet jei norėtum apsistot Klastuolių Klastūnyne, Kur mėgsta mulkint ir meluot,... Tai pataikei ten kur reikia! Čia renkasi žaliausi iš žalių ir mes nekalbame apie spalvą. Jei jauti tuštybę, panieką ir sieki meluoti, rasi čia bendraminčių.
magijos ministerija
Svajoji turėti neapribojamą galią ir žinoti viską apie visus? Tada pataikei ten kur reikia! MM kaip bet kokia kita ministerija yra diplomatų, o kitaip sakant dviveidžių, karalystė.
hileriai
Hileris. Kas tai? O gi papraščiausias daktaras... kuris gyvenime nėra davęs Hipokrato priesaikos ar laikęs rankoje skalpelio, bet tikrai ne ką praščiau nei daktaras Frankenšteinas ataugins tau ranką ar kaip didis psichologas Hanibalas Lektorius - sutvarkys tau protelį, o gal ir nuo poros kepenų išvaduos.
nežmonės
Magija, tai ne tik burtininkai. Nuo šio nepakartojamo pasaulio yra neatsiejami ir tokie mitiniai padarai, kaip vilkolakiai, vaiduokliai, kentaurai, vampyrai ir daugelis kitų mūsų vaizduotės vaisių.
gyvatės ordinas
Čia tvyro tamsa, mirtis ir baimė. Žmonės miršta, bet jų idėjos išlieka. Ne išimtis ir magiškoji visuomenė. Nors ir po Voldemorto mirties, daugelis jo pasekėjų pasidavė, bet mintys jų galvose išliko. Ir štai po daugybės metų atsirado nauja grupuotė grasinanti visų gerovei - Gyvatės Ordinas. Kraujo upės tekės!
žaibo ordinas
Tamsa negali egzistuoti be šviesos, todėl buvo sukurta gynėjų grupuotė, kuri išlaikė senas Fenikso Brolijas bei Harrio Potterio ideologiją. Magijos pasaulyje ši grupuotė žinoma - Žaibo Ordino vardu. Šviesa ir fenikso dvasia slypi jų širdyse kovoje su tamsa.